SOCIAL MEDIA

            

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Hydrolak Brąz 900 ml.

Dostępność: brak towaru
Cena: 54,90 zł 54.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SOPUR Sp. z o. o.
Kod produktu: PZ_HB_900

Opis

DO CZEGO UŻYWAĆ?

NEWCOLOURS HYDROLAK - LAKIER OCHRONNY, POWŁOKOWY, WODOROZCIEŃCZALNY, do stosowania na zewnątrz. Przeznaczony do barwienia surowego drewna, do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych narażonych na wpływ zewnętrznych warunków atmosferycznych: mebli ogrodowych, ścian domków, płotów, altan, balustrad.

Produkt nadaje drewnu właściwości hydrofobowe. Lakier wykonany został na bazie wysokiej jakości dyspersji akrylowej i uretanowej, dzięki czemu nie łuszczy się. Jest przyjazny środowisku.

  • bardzo dobre zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi i UV,
  • powłoka odporna na grzyby i glony,
  • elastyczne, nieodwarstwiające i niełuszczące się wykończenie,
  • trwałe, modne kolory,
  • łatwa aplikacja pędzlem, wałkiem lub natryskiem,
  • Mycie narzędzi w wodzie. Zalecana ilość warstw: 2 – 3

Sposób stosowania: Przed pobraniem produktu z pojemnika NALEŻY DOKŁADNIE WYMIESZAĆ CAŁĄ JEGO ZAWARTOŚĆ. Celem stwierdzenia zgodności odcienia z oczekiwaniami zalecamy dokonania wybarwienia próbnego.

Przygotowanie podłoża*: Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, wolna od kurzu, tłustych i żywicznych plam. Drewno zażywiczone i tłuste dokładnie wymyć rozcieńczalnikiem nitro i wysuszyć.

Aplikacja*: Lakier nanosić pędzlem o miękkim włosiu, wałkiem zawsze wzdłuż słoi drewna lub natryskiem. Wymagana jest aplikacja od dwóch do trzech warstw lakieru ze starannym szlifowaniem międzywarstwowym przy użyciu papieru ściernego nr 180-240. Przy nanoszeniu pierwszej warstwy lakier należy rozcieńczyć wodą pitną w stosunku 1 część wody na 5 części lakieru. Następne warstwy nakładać lakierem nierozcieńczonym w odstępach 2-3 godzinnych. Uwaga: każda kolejna warstwa pogłębia kolor. Lakierowanie należy wykonywać w temperaturze otoczenia od 15 do 25 stopni C. Nie należy używać produktu w temperaturze poniżej 15 stopni C. Optymalne do aplikacji lakieru wartości wilgotności względnej wynoszą 40-60%.

Pędzle i narzędzia należy myć wodą, bezpośrednio po zakończeniu procesu aplikacji. *szczegóły aplikacji w karcie technicznej na stronie www.newcolours.pl

Mycie narzędzi: Wodą, bezpośrednio po zakończeniu procesu aplikacji. Wydajność: 10 - 12 m2 z 1 litra, przy jednokrotnym naniesieniu.

Gwarancja: 24 miesiące od daty produkcji (w nieotwieranych opakowaniach)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl